Ubytování

K ubytování v samotném centru Bučovic nabídneme dva moderní elegantně zařízené apartmány, každý o rozloze 80m2. Součástí apartmánu je samostatná ložnice pro dvě osoby, obytná místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem,  sedací souprava s možností přistýlky, koupelna se sprchovým koutem a WC.

fotogalerie apartmánu 1. a 2.

Apartmán č. 3 o výměře 68 m2 pro dvě osoby je zařízený v přírodním venkovském stylu.  Je vybavený dvoulůžkem, plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelnou s vanou a WC.

fotogalerie apartmánu 3.

Všechny apartmány jsou klimatizovány, vybaveny minibarem, TV se satelitním přijímačem, telefonem a připojením na internet.

Rodinný dům ve Ždánicích je situován přímo u naučné stezky, která vede Motýlím rájem (http://www.politavi.cz/zdanice/motyli-raj). V přízemí domu je kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem (krbová kamna, TV s připojením k satelitnímu přijímači, připojení na internet), koupelna, WC. Ze samostatné ložnice pro dvě osoby je vstup na terasu. V podkroví se nacházejí další dva dvoulůžkové pokoje. Možnost posezení venku, parkování pro hosty přímo u objektu. Možnost vzít sebou na dovolenou svého menšího zvířecího miláčka.

fotogalerie rodinného domu ve Ždánicích