Menu

Pokoje

Ubytování v penzionu, apartmánech v Bučovicích

K ubytování v samotném centru Bučovic nabízíme v našem penzionu sedm dvoulůžkových pokojů a tři moderní elegantně zařízené apartmány.

Pokoje o rozloze 14,12 - 22,51 m2 obsahují samostatnou předsíň se šatní skříní, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, samostatnou ložnicí. Pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny dvoulůžkem, TV s plochou obrazovkou, minibarem, psacím stolem, rychlovarnou konvicí, fénem. K dispozici je wifi připojení.

Apartmány č.1 a č.2, každý o rozloze 80m2, obsahují samostatnou ložnici pro dvě osoby, obytnou místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem, sedací soupravu s možností přistýlky a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Apartmány jsou plně klimatizovány, jsou vybaveny TV plochou obrazovkou, trezorem a wifi připojením.  
fotogalerie apartmánu 1. a 2.

Apartmán č. 3 o výměře 68 m2 pro dvě osoby je zařízený v přírodním venkovském stylu, obsahuje dvoulůžkovou postel, plně vybavenou kuchyňskou linku, koupelnu s vanou a WC. Apartmán je vybaven klimatizací, plochou obrazovkou, trezorem a wifi připojením.
fotogalerie apartmánu 3.

Ubytování v rodinném domě ve Ždánicích

Rodinný dům ve Ždánicích je situován přímo u naučné stezky, která vede Motýlím rájem (http://www.politavi.cz/zdanice/motyli-raj). V přízemí domu je kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem (krbová kamna, TV s připojením k satelitnímu přijímači, připojení na internet), koupelna, WC. Ze samostatné ložnice pro dvě osoby je vstup na terasu. V podkroví se nacházejí další dva dvoulůžkové pokoje. Možnost posezení venku, parkování pro hosty přímo u objektu. Možnost vzít sebou na dovolenou svého menšího zvířecího miláčka.
fotogalerie rodinného domu ve Ždánicích