Společenské akce

Hledáte vhodné prostotry k oslavě narozenin, promoce, výročí? Pořádáte firemní večírek? Rádi byste se sešli se spolužáky, přáteli a poseděli u dobrého vínka?

Neváhejte a kontaktujte nás. Sestavíme menu, zajistíme, oběd, večeři, s obsluhou , formou rautu, založíme slavnostně prostřenou tabuli, připravíme občerstvení. Zajistíme poctivé domácí koláčky, cukroví,. Výborná káva, lahodné víno, míchané drinky jsou samozřejmostí.

Svatby

Ideální místo pro Váš svatební den a nejen ten!

 

 

Novomanželům a jejich hostům zajistíme soukromí a diskrétnost v našich prostorách. Využít mohou prostory recepce (posezení u krbu), terasy, restaurace, wellness, bazén. K ubytování je k dispozici 2 apartmány a 7 dvoulůžkových pokojů včetně novomanželského de luxe vybaveného lůžkovinami z prachového husího peří. Dle přání novomanželů zajistíme výzdobu penzionu, občerstvení , slavnostně prostřenou svatební tabuli, přípitek, menu, koláčky, cukroví, dort, květiny. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli cateringu, floristiky, cukroví, koláčků, dortů, vína, kávy, cimbálové muziky.

Wellness

K dispozici je finská sauna s kapacitou pro 4 – 5 osob. Pro Váš relax nabízíme bazén 4×10 m, finskou i parní saunu, sprchy, ochlazovací bazén, odpočinkovou místnost i občerstvení… 

 

Plášť sauny je provedený z Termo Olše, lavice dřevo Abachi. Parní lázeň rovněž s kapacitou 4 – 5 osob je opatřena systémem permanentního provonění a dávkování aerosolů. Komfortní ergonomické lavice, stěny i podlaha jsou obloženy keramikou.

K celkovému rychlému ochlazení slouží ochlazovací bazén o objemu 1,8 m3. Vstup i výstup je zajištěn nerezovými schůdky s madlem. V rámci wellness je možné využít interiérový nerezový bazén 10 x 4 m , hloubka 1,3m. Vstup do bazénu je zajištěn komfortním schodištěm se zábradlím. Dno je tvořeno plechem s protiskluzovou úpravou. Relaxační část bazénu je vybavena protiproudem a lavicí se vzduchovou perličkou. 

 

Bazénovou vodu mechanicky čistí vysoce výkonné pískové filtrační zařízení. Měření a úpravu kvality vody zajišťuje automatická jednotka ProMinent DULCOMARIN II. Doplňková desinfekce UV lampou značně zlepšuje parametry bazénové vody a snižuje spotřebu chloru.

Ceník

Veřejné saunování

Saunovací doba je 90 min. K dispozici je osuška, prostěradlo, převlékárna, šatní skříňka, pitná voda.

 

V ceně je zahrnut vstup do finské sauny a také možnost zaplavat si v plaveckém bazénu s teplou vodou 28°C.

Na požádání rádi připravíme občerstvení, víno, sekt, aj.

 

Ceník platný od 1.11.2021

 

Pro 2 osoby         350,- Kč / osoba 

Pro 3 osoby         300,- Kč / osoba

Pro 4 osoby         280,- Kč / osoba

Pro 6 osob           250,- Kč / osoba

 

Příplatek za napuštění ochlazovacího bazénku   250,- Kč                                

Příplatek za rozehřátí parní lázně     300,- Kč  

 

Privátní vstup  

90 min, max 8 osob

 

Finská sauna, parní lázeň, ochlazovací bazén, plavecký bazén, prostěradlo, osuška, pitná voda

 

Cena 2.500,- Kč 

 

Můžete využít nejen služby ubytování, restaurace, wellness, ale je možné využít i posezení ve vinném sklípku, dokonce je možné objednat i masáže. Hosté mohou vyrazit na kole a poznat blízké okolí, kola uschováme v garáži.

S poptávkou kontaktujte paní Julii Knápkovu, tel.: 731 259 055 nebo info@rustico.cz