Ubytování v penzionu,
apartmánech v Bučovicích

K ubytování v samotném centru Bučovic nabízíme v našem penzionu sedm dvoulůžkových pokojů a tři moderní elegantně zařízené apartmány. 

 

Pokoje o rozloze 14,12 – 22,51 m2 obsahují samostatnou předsíň se šatní skříní, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, samostatnou ložnicí. Pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny dvoulůžkem, TV s plochou obrazovkou, minibarem, psacím stolem, rychlovarnou konvicí, fénem. K dispozici je wifi připojení.

 

Apartmány č.1 a č.2, každý o rozloze 80m2, obsahují samostatnou ložnici pro dvě osoby, obytnou místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem, sedací soupravu s možností přistýlky a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Apartmány jsou plně klimatizovány, jsou vybaveny TV plochou obrazovkou, trezorem a wifi připojením.

Apartmán č. 3 o výměře 68 m2 pro dvě osoby je zařízený v přírodním venkovském stylu, obsahuje dvoulůžkovou postel, plně vybavenou kuchyňskou linku, koupelnu s vanou a WC. Apartmán je vybaven klimatizací, plochou obrazovkou, trezorem a wifi připojením.

Ubytování v rodinném domě ve ždánicích

Rodinný dům ve Ždánicích je situován přímo u naučné stezky, která vede Motýlím rájem (http://www.politavi.cz/zdanice/motyli-raj). V přízemí domu je kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem (krbová kamna, TV s připojením k satelitnímu přijímači, připojení na internet), koupelna, WC. Ze samostatné ložnice pro dvě osoby je vstup na terasu. V podkroví se nacházejí další dva dvoulůžkové pokoje. Možnost posezení venku, parkování pro hosty přímo u objektu. Možnost vzít sebou na dovolenou svého menšího zvířecího miláčka.

Dárkové poukazy

Zážitek je nejlepší dárek pro své blízké , kamarády, přátele, kolegy. Zcela jistě si na Vás vzpomenou i po letech. Proto tu pro Vás máme dárkové poukazy, které Vám rádi vystavíme na základě Vašeho přání. Dárkový pokaz je možné vystavit na ubytování, využití prostor wellness, masáže, degustace vína.

Ceník

Bučovice

 

pokoj standard
2 350,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje dvěma osobami
1 550,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje jednou osobou

 

pokoj deluxe

2 650,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje dvěma osobami
1 750,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje jednou osobou

 

apartmán

2 700,- / apartmán / noc – při obsazení dvěma osobami

možnost objednat, dokoupit snídaně

 

 

V ceně jsou zahrnuty poplatky, daně, snídaně (mimo apartmány), vstup do plaveckého bazénu, parkování na soukromém pozemku před recepcí, připojení k Wi-Fi.

 

Za poplatek je možné objednat vstup do wellness (finskou saunu, parní lázeň, napušťeni ochlazovacího bazénku, masáž), garážování vlastních kol, motocyklů v přilehlé garáži, degustaci ve vinném sklípku, snídani pro hosty na apartmánech.

 

Při speciálních přáních, případně ubytování v delším časovém horizontu , je možné dohodnout individuální cenu.

 
 

Ždánice

 

celý objekt (6 osob) 2 580,- Kč

 

Služby zahrnuté v ceně ubytování:

  • cena za celý objekt / noc
  • připojení internetu přes Wi-Fi
  • parkování na vlastním pozemku
 
v sezonu min pobyt: 5 nocí
mimo sezonu min pobyt: 2 nocí
 

Při speciálních přáních, případně ubytování v delším časovém horizontu, je možné dohodnout individuální cenu.